Papa Francisc nu a mai plecat, duminică dimineață, cu elicopterul, așa cum era programat, din Sibiu, spre Câmpia Libertății, din cauza ceții care era la Blaj. Acesta se îndreaptă spre Blaj cu mașina, pe DN14, scrie realitateadesibiu.net.
Citește mai departe...
from REALITATEA.NET - Stiri - ACTUAL http://bit.ly/2QHhz7V
Curiozități si informatii utile în clipuri scurte
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu