Şeful Poliţiei Române Ioan Buda a declarat, după capturarea criminalului, că este meritul colegilor săi că l-au prins.
Citește mai departe...
from REALITATEA.NET - Stiri - ACTUAL http://bit.ly/2IupYrV
Curiozități si informatii utile în clipuri scurte
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu