marți, 3 septembrie 2019

Transportul elevilor, o veşnică problemă. Care este situaţia în ţară cu mai puţin de o săptămână înainte de începerea anului şcolar

În sate sau în oraşele mici, oamenii sunt nevoiţi să facă autostopul pentru a ajunge la destinaţiile lor. Copiii, poate cei mai vulnerabili dintre noi, se suie în diverse maşini pentru a merge la şcoală, la o farmacie sau la un bancomat.
Citește mai departe...

from STIRILETVR.RO - Social http://stiri.tvr.ro/transportul-elevilor-o-vesnica-problema-care-este-situatia-in-tara-cu-mai-putin-de-o-saptamana-inainte-de-inceperea-anului-scolar_849795.html
via topuri si curiozitati 

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu