Graba este cel mai invocat motiv când facem alegeri proaste în materie de cafea. Ca atunci când traversăm strada pe culoarea roșie a semaforului. Știi, nu? Ți s-a întâmplat.from Stiri @ Protv.ro https://www.protv.ro/divertisment/tu-stii-ce-cafea-bei-3-motive-sa-alegi-cafeaua-la-capsule.html
via topuri si curiozitati
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu