Cei doi băieți ai fostului premier Adrian Năstase au anunțat că la alegerile prezidenţiale o vor vota pe Viorica Dăncilă, catalogată de tatăl lor drept ”reaua cea mai mică”.
Citește mai departe...
from REALITATEA.NET - Stiri - ACTUAL https://ift.tt/2JLeSjp
Curiozități si informatii utile în clipuri scurte
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu