duminică, 3 noiembrie 2019

Dăncilă a aprins o lumânare pentru Iohannis, la Focșani: "Să îi dea Dumnezeu..."

Șefa PSD Viorica Dăncilă, aflată în turneu electoral prin țară, a ajuns duminică dimineața la Focșani.  Însoțită de baronul de Vrancea Marian Oprișan, Dăncilă a trecut pe la o biserică, iar apoi a mers în piața de zarzavaturi.
Citește mai departe...

from REALITATEA.NET - Stiri - ACTUAL https://ift.tt/32bKHYY
Curiozități si informatii utile în clipuri  scurte 

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu