Șefa PSD Viorica Dăncilă, aflată în turneu electoral prin țară, a ajuns duminică dimineața la Focșani. Însoțită de baronul de Vrancea Marian Oprișan, Dăncilă a trecut pe la o biserică, iar apoi a mers în piața de zarzavaturi.
Citește mai departe...
from REALITATEA.NET - Stiri - ACTUAL https://ift.tt/32bKHYY
Curiozități si informatii utile în clipuri scurte
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu