duminică, 3 noiembrie 2019

Se anunță apocalipsa pentru români: "Facturile vor crește cu 25 la sută"

Secretarul general al PSD, Mihai Fifor, a anunțat că Guvernul Ludovic Orban vrea creșterea facturilor la gaze și energie electrică și a precizat că facturile vor crește cu aproximativ 25%.
Citește mai departe...

from REALITATEA.NET - Stiri - ACTUAL https://ift.tt/33d6KzX
Curiozități si informatii utile în clipuri  scurte 

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu