Secretarul general al PSD, Mihai Fifor, a anunțat că Guvernul Ludovic Orban vrea creșterea facturilor la gaze și energie electrică și a precizat că facturile vor crește cu aproximativ 25%.
Citește mai departe...
from REALITATEA.NET - Stiri - ACTUAL https://ift.tt/33d6KzX
Curiozități si informatii utile în clipuri scurte
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu