duminică, 3 noiembrie 2019

Un adolescent de 15 ani a lăsat un bilet părinților și a plecat. Poliția îl caută acum

Un adolescent în vârstă de 15 ani, din Craiova, este căutat de poliţişti după ce ar fi plecat de acasă şi nu a mai revenit, informează RealitateadeCraiova.net.
Citește mai departe...

from REALITATEA.NET - Stiri - ACTUAL https://ift.tt/2pBtivJ
Curiozități si informatii utile în clipuri  scurte 

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu