PSD își reevaluează strategia în ce privește recursul compensatoriu. Social-democrații sunt acum de acord cu abrogarea legii. La propunerea PSD, proiectul va fi discutat, astăzi, în ședința Comisiei Juridice. Social-democrații au luat această decizie, după ce Guvernul Orban a anunțat ca intenționează să-și angajeze răspunderea în Parlament.
from Realitatea.net https://ift.tt/2DRnhPf
Curiozități si informatii utile în clipuri scurte
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu