duminică, 26 ianuarie 2020

Sinucidere la Constanța: s-a arucat în gol, de la etajul 6. Ce făcuse tânărul cu doar câteva clipe înainte

Incidentul s-a produs în noaptea de 26 spre 27 ianuarie, pe strada Ștefan cel Mare. 

Impactul a fost atât de puternic, încât medicii ajunşi la faţa locului au constatat decesul.

VEZI ce făcuse tânărul cu doar câteva clipe înainte pe realitateadeconstanta.net



from ACTUAL | Realitatea.net https://ift.tt/2RSRZhh
Curiozități si informatii utile în clipuri  scurte 

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu