marți, 3 martie 2020

Acuzații grave, la o primărie din jud. Dolj: angajată agresată în sediul instituției

Angajata primăriei din Malu Mare spune că l-a informat și pe primar de incident, mai ales că nicinul dintre colegii care au fost de față n-a intervenit.

Chemați la primărie, polițiștii i-au amendat pe cei doi scandalagii cu câte 1.000 de lei și au deschis dosar penal pentru ultraj. 

Primarul comunei Malu Mare nu a putut fi contactat pentru a oferi un punct de vedere. 



from ACTUAL | Realitatea.net https://ift.tt/32L1Qe5
Curiozități si informatii utile în clipuri  scurte 

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu