duminică, 1 martie 2020

Cină cu viermi, la Spitalul Clinic de Copii din Cluj-Napoca

Femeia a trimis imaginile deputatului Emanuel Ungureanu, iar acesta le-a postat pe o rețea de socializare.

În filmuleț, se vede un vierme pe un pateu oferit la cină pacienților.

Parlamentarul a anunțat că azi va sesiza DSP Cluj în legătură cu acest caz.

Imagine

"Mizeria ucide mai mult decât orice coronavirus în spitalele României"”, a mai scris deputatul. 

Citește continuarea pe realitateadecluj.net.



from ACTUAL | Realitatea.net https://ift.tt/2PDzOMi
Curiozități si informatii utile în clipuri  scurte 

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu