Femeia a trimis imaginile deputatului Emanuel Ungureanu, iar acesta le-a postat pe o rețea de socializare.
În filmuleț, se vede un vierme pe un pateu oferit la cină pacienților.
Parlamentarul a anunțat că azi va sesiza DSP Cluj în legătură cu acest caz.

"Mizeria ucide mai mult decât orice coronavirus în spitalele României"”, a mai scris deputatul.
Citește continuarea pe realitateadecluj.net.
from ACTUAL | Realitatea.net https://ift.tt/2PDzOMi
Curiozități si informatii utile în clipuri scurte
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu