vineri, 27 martie 2020

Coronavirus. Primele două decese înregistrate în Africa de Sud. Numărul infectărilor a ajuns la 1000

„În această dimineață, noi, sud-africanii, ne trezim cu o veste tristă și anume că avem primele decese cauzate de COVID-19”, a afirmat ministerul Sănătății într-o declarație de presă.



from ACTUAL | Realitatea.net https://ift.tt/2WJ7I6J
Curiozități si informatii utile în clipuri  scurte 

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu