duminică, 1 martie 2020

INCENDIU la Gara de Nord, din Capitală: zeci de persoane evacuate

Un incendiu violent a izbucnit, în noaptea de duminică spre luni, la o cameră de birouri din Gara de Nord, din București. 34 de oameni, angajaţi şi călători, au fost evacuaţi.

Potrivit ISU Bucureşti Ilfov, incendiul a izbucnit într-o cameră de birouri situată deasupra caselor de bilete. Materiale cuprinse de flăcări au degajat mult fum.

34 de oameni, angajaţi şi călători, au fost evacuaţi. Dintre aceştia, 16 au avut nevoie de îngrijiri medicale.

La fața locului s-a intervenit cu 8 autospeciale şi o scară. 



from ACTUAL | Realitatea.net https://ift.tt/2VzR099
Curiozități si informatii utile în clipuri  scurte 

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu