luni, 2 martie 2020

O salvare cu șase pacienți, implicată într-un accident. A fost nevoie de descarcerare

Accident rutier în comuna Florești, jud. Prahova. O ambulanță privată cu 6 pacienți dializați s-a izbit de un autoturism. Din primele informații, unul dintre pacienți a fost încarcerat, iar ceilalți cinci sunt răniți.

Se pare ca accidentul s-ar fi produs din cauza faptului ca un autoturism nu a acordat prioritate ambulantei.



from ACTUAL | Realitatea.net https://ift.tt/2VDE42f
Curiozități si informatii utile în clipuri  scurte 

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu