Cântăreţul, născut în Bronx şi al cărui nume real este Fredrick Thomas, a fost spitalizat la începutul lunii aprilie, iar miercuri se afla la terapie intensivă după o creştere vertiginoasă a febrei, a afirmat unul dintre reprezentanţii săi.
Artistul, care suferea de astm, începuse să se simtă mai bine cu 24 de ore înainte de deces şi prezenta semne de ameliorare a stării sale cardiace, însă funcţiile lui renale au fost serios afectate în urma complicaţiilor cauzate de COVID-19.Pe 6 aprilie, rapperul a publicat pe reţelele de socializare o fotografie din spital care îl arăta în timp ce era branşat la un ventilator. "Rugaţi-vă pentru mine", a scris el.
from ACTUAL | Realitatea.net https://ift.tt/2yArbwl
Curiozități si informatii utile în clipuri scurte
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu