vineri, 24 aprilie 2020

N-a mai ajuns la spital. O femeie din Prahova, controlor CFR, a decedat în urma infectării cu COVID-19, chiar la ea acasă

Femeia a călătorit recent la Suceava, fiind controlor de tren. La întoarcerea din cursă s-a simțit rău, acuzând probleme respiratorii. A decedat la domiciliul său. Victima nu avea alte afecțiuni medicale.

Citește mai multe pe realitateadeprehova.net.



from ACTUAL | Realitatea.net https://ift.tt/3aABJJh
Curiozități si informatii utile în clipuri  scurte 

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu