Prim-ministrul participă, de la ora 08.30, la ședința Grupului de Suport Tehnico-Științific privind gestionarea bolilor înalt-contagioase pe teritoriul României, care are loc la sediul Ministerului Afacerilor Interne.
De asemenea, Ludovic Orban se va întâlni, la Palatul Victoria, cu reprezentanții companiei OMV Petrom, la Palatul Victoria.
from ACTUAL | Realitatea.net https://ift.tt/2x4jvSJ
Curiozități si informatii utile în clipuri scurte
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu