vineri, 24 aprilie 2020

Scandal la Urziceni, primarul cere ajutorul Ministerului de Interne

Anunțul a fost făcut pe pagina de facebook a primăriei. Primarul a făcut, în acest sens, mai multe adrese către minister şi către prefectură. Vestea nu a fost primită bine de localnicii vizați. Aceștia au scris, în comentarii, că oricum se vor descurca și vor intra fraudulos și că ceea ce face primarul este discriminare.



from ACTUAL | Realitatea.net https://ift.tt/2VZvZTR
Curiozități si informatii utile în clipuri  scurte 

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu