sâmbătă, 4 aprilie 2020

Ședință importantă cu Ludovic Orban și Marcel Vela în contextul extinderii COVID-19 în România

Potrivit raportărilor INSP, până acum au fost confirmate 454 de cadre medicale testate pozitiv cu coronavirus.Zona cu cele mai multe cazuri pozitive de COVID-19 în rândul cadrelor medicale este Suceava (318 cazuri), fiind urmată de București (65 de cazuri) și Hunedoara (24 de cazuri).



from ACTUAL | Realitatea.net https://ift.tt/2UF8iRy
Curiozități si informatii utile în clipuri  scurte 

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu