duminică, 24 mai 2020

Motociclist în arest, după ce a lovit mașina poliției FOTO + VIDEO

Duminică, poliţiştii Serviciului Rutier Argeş efectuat semnal regulamentar de oprire unui motociclist care se deplasa pe DN 65, pe raza localităţii Albota, din direcţia Slatina spre Piteşti. Cel în cauză nu a oprit, încercând să fugă.

Toate detaliile și GALERIE FOTO pe Realitatea de Argeș.



from ACTUAL | Realitatea.net https://ift.tt/2WV7r02
Curiozități si informatii utile în clipuri  scurte 

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu