vineri, 26 iunie 2020

Florin Roman, la Realitatea PLUS: „Pandemia nu trebuie politizată”

Florin Roman: „Dacă Institutul Național de Sănătate Publică minte, înseamnă că eu nu mai am ce să zic. Ceea ce face PSD-ul cu modul în care comunică despre pandemie, e un act de imensă responsabilitate. Subiectul pandemiei nu trebuie politizat, mor oameni, nu e de joacă. Cât de cinic să fii să vezi zilnic decese și să spui, pentru voturi, că ele nu există. PSD-ul dă dovadă de un mare cinism în aceste zile.”



from ACTUAL | Realitatea.net https://ift.tt/31kO5nM
Curiozități si informatii utile în clipuri  scurte 

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu