joi, 25 iunie 2020

FOTO/ Joia neagă pe șoselele din țară. Trei persoane au fost rănite după ce o mașină s-a rupt în două, în Cluj

Trei persoane au rămas încarcerate după ce s-au izbit cu mașina de un stâlp. În urma impactului, autoturismul s-a rupt în două, informează realitateadecluj.net.

Șoferul a fost intubat la fața locului, în stare de inconștiență. Celelalte două persoane rănite au fost transportate la UPU Cluj. 

„La ora 06, 0e strada Traian Vuia a avut loc un  accident rutier. Conducătorul unui auto nu ar fi adaptat viteza intr-o curba la drepta, intrand intr-un stalp. 3 persoane încarcerare”, a transmis IPJ Cluj.



from ACTUAL | Realitatea.net https://ift.tt/381UdCw
Curiozități si informatii utile în clipuri  scurte 

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu