sâmbătă, 27 iunie 2020

MAE: Doi diplomați români, testați pozitiv la SARS-CoV-2

Potrivit unui comunicat al ministerului, până în acest moment nu au fost identificate şi alte cazuri de COVID-19 în rândul angajaţilor oficiului consular sau al misiunii diplomatice. În consecinţă, activitatea celor două misiuni va fi adaptată pentru limitarea expunerii celorlalţi membri ai misiunii, fiind întreprinse toate măsurile necesare de distanţare socială şi autoizolare, notează Radio România Actualități.

      

from ACTUAL | Realitatea.net https://ift.tt/2NCSI4k
Curiozități si informatii utile în clipuri  scurte 

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu