Cei doi, atat femeia cat si barbatul, au furat 48.000 de lei din geanta victimei. Aceștia stăteau la coadă în fața Direcției de Taxe și Impozite.
Femeia a fost cea care a sustras banii, în timp ce bărbatul s-a asigurat că nu există martori în jur. Cei doi au fost deja audiați și sunt cercetați pentru săvârșirea infracțiunii de furt calificat.
Magistrații au dispus măsura arestului la domiciliu.
from ACTUAL | Realitatea.net https://ift.tt/2EoXmCn
Curiozități si informatii utile în clipuri scurte
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu