Ionuț Iuga a făcut anunțul chiar pe rețelele de socializare. El a explicat că a fost despitat pozitiv la un test de rutină și îi roagă pe toți cei care au intrat în contact cu el să se ducă la DSP sau UPU.
Polticianul a precizat că nu are simptome și că s-a autoizolat.
from ACTUAL | Realitatea.net https://ift.tt/34xPLMn
Curiozități si informatii utile în clipuri scurte
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu