miercuri, 26 august 2020

Lider PNL Buzău, confirmat COVID-19. "Toți cei care au avut contact cu mine să se testeze!"

Ionuț Iuga a făcut anunțul chiar pe rețelele de socializare. El a explicat că a fost despitat pozitiv la un test de rutină și îi roagă pe toți cei care au intrat în contact cu el să se ducă la DSP sau UPU. 

Polticianul a precizat că nu are simptome și că s-a autoizolat.



from ACTUAL | Realitatea.net https://ift.tt/34xPLMn
Curiozități si informatii utile în clipuri  scurte 

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu