miercuri, 26 august 2020

VIDEO Martori în infernul din Beirut. Veterinari români, salvatori pentru animalele rănite

Medicii veterinari din România povestesc că imediat după explozia devastatoare din Beirut și-au făcut bagajale și au plecat în Liban.Misiunea de salvare a început pe data de 17 august, iar în curând alți doi li se pot alătura, potrivit unui reportaj Realitatea Plus.



from ACTUAL | Realitatea.net https://ift.tt/3jhen00
Curiozități si informatii utile în clipuri  scurte 

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu