vineri, 25 septembrie 2020

ALERTĂ maximă în Mehedinți! Un polițist și-a pierdut arma din dotare la o toaletă dintr-un mall

 

Agentul de poliție a mers la toaleta din mall și a lasat pistolul pe stativul vasului de toaleta. Nu și-a dat seama că îi lipsește arma decât când a ajuns la Târgu Jiu.

A făcut cale întoarsă, dar arma dispăruse, așa că și-a alertat colegii. Oamenii legii au demarat o anchetă pentru a-l identifica pe cel care a furat pistolul.

Agentul de poliție este la audieri iar ancheta desfășurată va duce la găsirea armei din dotare.

Agentul si cel care a furat arma vor avea dosar penal pentru nerespectarea regimului armelor si munitiilor.



from ACTUAL | Realitatea.net https://ift.tt/3j5rUrC
Curiozități si informatii utile în clipuri  scurte 

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu