Potrivit ISU Arges, in autobuz erau doar trei pasageri iar din fericire nimeni nu a fost ranit.
Soferul mergea cu viteza mica in momentul in care i s-a facut rau.
ISU Argeș a intervenit la locul accidentului cu o autospeciala de intervenție și un echipaj SMURD.
Știrea a fost transmisă de realitateadearges.net.
from ACTUAL | Realitatea.net https://ift.tt/2J6Iv1j
Curiozități si informatii utile în clipuri scurte
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu