luni, 26 octombrie 2020

Accident grav, în Argeș. Un autobuz cu pasageri a intrat într-un șanț după ce șoferului i s-a făcut rău

Potrivit ISU Arges, in autobuz erau doar trei pasageri iar din fericire nimeni nu a fost ranit.

Soferul mergea cu viteza mica in momentul in care i s-a facut rau.

ISU Argeș a intervenit la locul accidentului cu o autospeciala de intervenție și un echipaj SMURD.

Știrea a fost transmisă de realitateadearges.net.



from ACTUAL | Realitatea.net https://ift.tt/2J6Iv1j
Curiozități si informatii utile în clipuri  scurte 

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu