Persoanele infectate cu noul coronavirus sunt secretarul județului, doi angajați de la Direcția de Drumuri Județene și trei care lucrează în clădirea din centrul Reșiței. Au mai fost testați și alți angajați, care așteaptă rezultatele.
Conducerea CJ a decis ca întreaga activitate să se suspende joi și vineri, timp în care clădirea va fi dezinfectată.
În acest interval, vor fi asigurate urgențele pentru fiecare direcție/serviciu din cadrul aparatului de specialitate al instituției județene, transmite realitateaderesita.net
from ACTUAL | Realitatea.net https://ift.tt/2Wqk2Hw
Curiozități si informatii utile în clipuri scurte
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu