joi, 17 decembrie 2020

VIDEO/ Caz REVOLTĂTOR într-o comună din județul Vrancea: Femeie, lovită și jignită de primar

Vorbim despre cea mai îndepărtată localitate din județul Vrancea, la limita cu județul Bacău, căci așa este comuna Corbița, o comună aproape uitată de lume.

Edilul care are la activ 5 mandate, nu pare să mai țină cont de opinia oamenilor. Primarul a mers zilele acestea să curețe spațiul verde împreună cu câțiva angajați de la primărie, și astfel a ajuns să se facă mizerie la poarta femeii, care i-ar fi reproșat situația creată.

Pentru că aceasta a protestat față de gestul primarului, acesta a jignit-o și a bruscat-o. Ba chiar a făcut-o "bețivă" iar pe soțul ei "dobitoc". Femeia, care a filmat toată scena și astfel imaginile au ajuns în spațiul public, a spus ca îl va da în judecată pe edil pentru că nu este normal un astfel de comportament.

 



from ACTUAL | Realitatea.net https://ift.tt/37s94rk
Curiozități si informatii utile în clipuri  scurte 

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu