marți, 26 ianuarie 2021

Accident spectaculos, în Capitală: mașină înghițită de groapă 

Potrivit Poliției, lucrarea era semnalizată, însă, din cauza aburului dens, este posibil ca femeia care era la volan să nu fi văzut. 

Nimeni nu a fost rănit în urma accidentului din Capitală. Șoferița nu consumase alcool înainte să se urce la volan. 

Zona în care a avut loc accidentul este una dintre cele mai aglomerate din Capitală. 



from ACTUAL | Realitatea.net https://ift.tt/2Mvg8eF
Curiozități si informatii utile în clipuri  scurte 

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu