marți, 26 ianuarie 2021

O româncă și soțul ei, găsiți morți în propria locuință, din Italia. Rudele, în stare de șoc

Cuplul se afla într-o cabană la țară și, din câte se pare, tragedia s-ar fi produs din cauza inhalării monoxidului de carbon survenit, cel mai probabil, pe fondul funcționării defectuoase a unei sobe. Și pisica acestora a fost găsită moartă pe pragul casei. potrivit stiridiaspora.ro.

Din primele informații reiese că rudele cuplului ar fi alarmat salvatorii în jurul orei 19:00. Odată sosit, echipajul de prim-ajutor nu a putut să facă altceva decât să constate decesul celor doi soți.

Carabinierii Companiei Paternò au fost, de asemenea, anunțați, o anchetă fiind în plină desfășurare.

Cadavrele cuplului au fost duse la morgă pentru o inspecție aprofundată care va avea loc în următoarele ore.



from ACTUAL | Realitatea.net https://ift.tt/3pnJ7jh
Curiozități si informatii utile în clipuri  scurte 

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu