Șoferul a observat fumul care ieșea de sub capota autocarului în timp ce mergea pe autostradă.
Din fericire, toți pasagerii au reușit să iasă la timp din autoturism. La faţa locului s-au mobilizat 3 autospeciale de stingere cu apă şi spumă, dar şi un echipaj SMURD.
La sosirea pompierilor, întregul autocar era curprins de flăcări.
Traficul a fost oprit pe A1 timp de oră, până la stingerea focului.
Se pare că incendiul a izbucnit de la un scurtcircuit.
from ACTUAL | Realitatea.net https://ift.tt/3pnAnd8
Curiozități si informatii utile în clipuri scurte
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu