vineri, 5 februarie 2021

Simona Halep a pierdut în sferturi la Gippsland Trophy. Fosta lideră mondială a acuzat probleme medicale

Cele două sportive urmau să se întâlnească joi dimineaţă, dar meciul a fost amânat 24 de ore. Simona Halep se preg[te;te acum de Australian Open, turneu ce va demara luni, 8 februarie. Cel mai bun rezultat al rom\ncei la Antipozi este deocamdată finala pierdută în 2018, în fața danezei Caroline Wozniacki.



from ACTUAL | Realitatea.net https://ift.tt/3pSWyrA
Curiozități si informatii utile în clipuri  scurte 

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu