luni, 22 februarie 2021

VIDEO - Imagini dezgustătoare dintr-un autobuz-focar de infecție - Ce spune firma care administrează mijloacele de transport în comun

Mizerie de nedescris pe canapelele din autobuzele care circulă în Ploiești. 

Conducerea firmei de transport în comun neagă însă că autobuzele ar fi focare de infecție. Și asta pentru că sunt folosite zilnic materiale dezinfectante. Iar din cauza clorului, materialele de la canapele au început să se decoloreze. În acest context, patronul firmei promite că va emite o dispoziție pentru schimbarea materialelor deteriorate 



from ACTUAL | Realitatea.net https://ift.tt/3kdDXEN
Curiozități si informatii utile în clipuri  scurte 

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu