joi, 4 februarie 2021

Zi cu ghinion pentru un bărbat din Târgu Jiu: Bătut de agenții de pază și amendat de polițiști. Află MOTIVUL

Potrivit poliţiştilor, bărbatul s-a ales şi cu o amendă pentru nerespectarea măsurilor sanitare de prevenire a răspândirii COVID-19. 

Agenţii de pază sunt, la rândul lor, cercetaţi de oamenii legii.

„A fost vorba despre o agresiune împotriva unui barbat de 36 de ani, din Târgu Jiu,  asupra căruia au fost exercitate acte de violenta de către doi agenți de paza și protecție,  în timp ce acesta se afla în fata unui  local public de pe strada 1 Decembrie 1918. Victima nu a solicitat prezenta ambulantei pentru acordarea de ingrijiri medicale. În cauză s a intocmit dosar penal sub aspectul săvârșirii infracțiunii de purtare abuzivă. Barbatul de 36 de ani a fost sanctionat de catre politisti, cu amendă de 500 de lei pt nepurtarea măștii de protecție,  acesta fiind și motivul conflictului cu agenții de pază”, transmit poliţiştii gorjeni, potrivit realitateadegorj.net.



from ACTUAL | Realitatea.net https://ift.tt/3cRYk95
Curiozități si informatii utile în clipuri  scurte 

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu