După ce s-a semnalat miros de gaze, magazinul a fost evacuat.
„Au fost evacuate 60 de persoane, personal, și aproximativ 30 de clienți”, transmit pompierii.
Magazinul și-a reluat activitatea după ce s-a stabilit că mirosul provenea de la o stație amplasată în apropiere.
from ACTUAL | Realitatea.net https://ift.tt/2NYtukM
Curiozități si informatii utile în clipuri scurte
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu