joi, 4 martie 2021

Criminalul din Onești, transferat la un spital din Bacău - Bărbatul se simte rău și a fost intubat din nou

Procurorii pregătesc audierea criminalului din Onești, după ce a fost transferat de urgență la un spital din Bacău. Momentan starea sa de sănătate s-a înrăutățit și a fost nevoie să fie intubat din nou. 

În timpul intervenției, el a fost împușcat de nouă ori. Ulterior, el a fost internat la Terapie Intensivă și intubat, starea sa s-a îmbunătățit, însă în ultimele ore s-a înrăutățit din nou.

"Avea 9 plăgi împușcate. A fost operat, i s-au extras bilele de cauciuc cu care a fost împușcat și două gloanțe, fiind folosită și muniție letală. A avut două lovituri și la abdomen, și în coapasa piciorului drept", a declarat managerul Spitalului din Onești, acolo unde a fost internat prima oară criminalul.



from ACTUAL | Realitatea.net https://ift.tt/3c5nTkK
Curiozități si informatii utile în clipuri  scurte 

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu