Tot din 3 martie Pecica, Dorobanți și Livada trec în scenariu roșu, comuna Șofronea rămâne în scenariu roșu, iar comunele Brazii și Șiștarovăț trec în scenariu verde. 15 localități, printre care și municipiul Arad, sunt în scenariu galben, iar 57 de localități sunt în scenariu verde.
from ACTUAL | Realitatea.net https://ift.tt/3kG4FWN
Curiozități si informatii utile în clipuri scurte
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu