Scandal în mijlocul străzii între un bărbat care nu purta mască și polițiștii care l-au văzut și l-au amendat. Nervos că a fost sancționat, bărbatul i-a luat peste picior pe oamenii legii, i-a filmat și a postat imaginile pe Facebook.
from ACTUAL | Realitatea.net https://ift.tt/2OpOctE
Curiozități si informatii utile în clipuri scurte
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu