sâmbătă, 3 aprilie 2021

Diana Șoșoacă a rămas fără Facebook chiar înainte de proteste - Senatoarea este disperată: "Din nou supusă restricțiilor"

Diana Șoșoacă a rămas fără Facebook chiar în ziua în care anunța mari proteste în Capitală. Până la această oră, la protestul la care ea a îndemnat lumea să vină au sosit doar 20 de manifestanți. 

Senatoarea a mai avut probleme de-a lungul timpului cu site-ul de socializare unde primește frecvent interdicții de a posta pentru că afișează de cele mai multe ori informații false despre coronavirus.

Diana Șoșoacă are însă mai multe pagini de Facebook dar și grupuri, astfel că mesajele ei mobilizatoare pentru proteste au ajuns la fanii săi.

 



from Stiri Actuale | Realitatea.net https://ift.tt/2PTIhOe
Curiozități si informatii utile în clipuri  scurte 

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu