Sute de catolici au păstrat distanța la ceremonia de sfințire a bucatelor de Paște. La evenimentul religios credincioșii au stat la doi metri unii de alții și au purtat mască așa cum cere legea. De asemenea, pentru a reduce numărul de participanți, îndemnul a fost să participe la ritual doar un singur membru al familiei.
from Stiri Actuale | Realitatea.net https://ift.tt/31OwqDO
Curiozități si informatii utile în clipuri scurte
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu