vineri, 2 aprilie 2021

Paznicul unui supermarket din Ploiești, AGRESAT de doi tineri pentru că le-a cerut să poarte mască

Potrivit IPJ Prahova, ieri, în jurul orei 20:30, polițiștii au fost solicitați să intervină la un supermarket situat în zona de nord a municipiului Ploiești, unde ar fi avut loc o agresiune asupra agentului de pază.

Echipa operativă s-a deplasat la fața locului, unde din primele cercetări a stabilit că, doi tineri care au fost atenționați la intrarea în magazin cu privire la faptul că nu purtau mască de protecție, s-au manifestat agresiv față de agentul de pază, lovindu-l în zona feței.

De asemenea, cei doi ar fi spart și geamul ușii de acces în unitate.

Politiștii efectuează cercetări pentru identificarea și depistarea persoanelor implicate în eveniment, fiind întocmit dosar penal pentru lovire sau alte violențe și distrugere.



from Stiri Actuale | Realitatea.net https://ift.tt/3mdiX1S
Curiozități si informatii utile în clipuri  scurte 

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu