miercuri, 23 iunie 2021

AMENZI URIAȘE pentru cei care mănâncă SEMINȚE în parc, în București

Poliţiştii locali au dat, de la începutul anului, amenzi în valoare de 68.000 de lei pe numele celor care au aruncat coji de semințe în spațiul public.

Au fost însă și tineri care au preferat să strângă mizeria, decât să plătească amenda.

Polițiștii spun că vor continua controalele în tot sezonul cald.



from Stiri Actuale | Realitatea.net https://ift.tt/3h4hau5
Curiozități si informatii utile în clipuri  scurte 

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu