miercuri, 2 iunie 2021

Detalii șocante în cazul mamei care și-a ucis copiii. Suferea de depresie postnatală și lua pastile

Femeia l-ar fi sunat imediat după tragedie pe soțul ei și i-a povestit tot ce s-a întâmplat, potrivit Realitatea Plus. 

Și mama femeii susține că în dimineața zilei fatidice a vorbit cu fiica ei la telefon și părea să fie într-o stare bună. Pe de altă parte, bunica a afirmat că fiica ei era singura care avea grijă de copii, soțul fiind la muncă, și că a fost refuzată când s-a oferit să-i ajute.

La sfârșitul săptămânii, fetița care avea doar patru luni urma să fie botezată.

Anchetatorii trebuie sa stabileasca dacă gestul femei poate fi incadrat dreăt crimă, dacă este omor sau un accident.



from Stiri Actuale | Realitatea.net https://ift.tt/3ySmnND
Curiozități si informatii utile în clipuri  scurte 

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu