Cel mai grav, spun locuitorii, este că nimeni nu face nimic, deși au fost semnalate problemele și la primărie.
Mai mult, specialiștii trag un semnal de alarmă și spun că putem risca o nouă epidemie.
from Stiri Actuale | Realitatea.net https://ift.tt/3hajZtt
Curiozități si informatii utile în clipuri scurte
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu