joi, 26 august 2021

Panică în Constanța: polițist înjunghiat pe stradă de un bărbat beat

Un apel la 112 anunța că un bărbat violent amenință oamenii cu un cuțit pe stradă. Un echipaj de poliție a ajuns de îndată la locul sesizat. Când a văzut că oamenii legii se îndreaptă spre el, bărbatul s-a speriat, a început să devină din ce în ce mai violent și l-a înjunghiat cu un cuțit pe unul dintre polițiști. Victima a fost dusă la spital. 

Agresorul a fost reținut și urmează să fie dus în fața instanței cu propunere de arestare preventivă. 



from Stiri Actuale | Realitatea.net https://ift.tt/2WtAppW
Curiozități si informatii utile în clipuri  scurte 

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu