Aceștia consumaseră mâncare și băutură de câteva sute de lei, iar la final și-au scos banii și i-au lăsat lângă nota de plată. Numai că, într-un moment de neatenție al chelnerilor, cei cinci au luat și banii, dar și nota de plată și s-au făcut nevăzuți.
Aceștia nu au luat în calcul faptul că au fost filmati de camerele de supraveghere din zonă. Patronul localului a postat pozele pe Facebook și cere ajutorul internauților pentru a-i găsi, nu atât pentru a-și recupera banii, cât pentru a le da o lecție.
from Stiri Actuale | Realitatea.net https://ift.tt/3kwGri0
Curiozități si informatii utile în clipuri scurte
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu