Klaus a fost întâmpinat la intrare de cei doi candidați la șefia PNL, Ludovic Orban și Florin Cîțu. Ei l-au acompaniat pe șeful statului până în primul rând al sălii.
La intrarea șefului statului în Romexpo, delegații au scandat „Orban! Orban!”, în timp ce Ludovic Orban i-a spus lui Iohannis: „E o atmosferă senzațională”.
from Stiri Actuale | Realitatea.net https://ift.tt/3u99JI6
Curiozități si informatii utile în clipuri scurte
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu